Projektni sastanak

Autor: Administrator , 6. 10. 2020. 16:42

6. listopada 2020. - U skladu s epidemiološkom situacijom, na otvorenom je (u sklopu sjednice Nastavničkog vijeća) održan projektni sastanak te su nastavnici naše srednje strukovne škole informirani o cjelokupnoj provedbi projekta "Briga o gostu s posebnim potrebama" i o postignutim rezultatima.

Praktična radionica za učenike

Autor: Administrator , 28. 9. 2020. 16:49

25. rujna 2020. - Tijekom protekla dva tjedna održane su praktične radionice za učenike kuharskog i slastičarskog smjera u korelaciji s nastavnim predmetom Ugostiteljsko posluživanje. Na radionicama je naglasak bio na praktičnoj primijeni uputa za komunikaciju s gostima s oštećenjem sluha izrađenima u okviru projekta "Briga o gostu s posebnim potrebama".

Upute za učenike

Autor: Administrator , 1. 6. 2020. 10:51

Radionica za učenike

Autor: Administrator , 20. 2. 2020. 16:34

20. i 21. veljače 2020. - U okviru projekta "Briga o gostu s posebnim potrebama" održali smo dvije radionice za naše učenike, slastičare i kuhare. Naglasak u radionicama bio je na komunikaciji s gostima s oštećenjem sluha. Učenici su dobili uputu na koji način je najbolje pristupiti i komunicirati s osobama s oštećenjem sluha, kako bi im pružili kvalitetnu uslugu i ugodno iskustvo posjeta restoranu ili slastičarnici.

Projektni sastanak

Autor: Administrator , 19. 2. 2020. 17:44

19. veljače 2020. - Na prvom projektno sastanku u sklopu projekta Briga o gostu o posebnim potrebama nastavnici i ostali stručni djelatnici naše srednje strukovne škole informirani su o projektu, njegovim ciljevima i aktivnostima s kojima ćemo mi kao partneri u njemu sudjelovati.

Briga o gostu s posebnim potrebama

Autor: Administrator , 19. 2. 2020. 10:07