preskoči na sadržaj

Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb

 > Djelatnici
Djelatnici Centra „Slava Raškaj“ Zagreb


 

r.br.

naziv radnog mjesta

ime i prezime

zvanje

  1.  

Ravnateljica

Jelena Grabovac

dipl. socijalna radnica

  1.  

Voditelj Dislocirane jedinice

Goran Hudovsky

dipl. organizator rekreacije

  1.  

Tajnik

Goran Sajić

dipl. pravnik

  1.  

Pedagog

Nina Šimunović(0,5)

Ida Klemenčić (0,5)

prof. pedagogije i indologije

  1.  

Socijalni radnik

Brigita Jerić

dipl. socijalna radnica

  1.  

Socijalni radnik

-

-

  1.  

Psiholog

Mateja Grozdek

(zamjena Matea Vukušić Mijačika)

prof. psihologije

  1.  

Psiholog

Tea Puhalović

prof. psihologije

  1.  

Audiorehabilitator

Spomenka Lalić

sveuč. specijalist rane intervencije u eduk. rehab. i prof. fonetike i ruskog jezika

  1.  

Audiorehabilitator

Beata Bernardi Leskur

prof. defektolog

  1.  

Audiorehabilitator

Tereza Szavai Radić

dipl. defektolog

  1.  

Audiorehabilitator

Lana Margetić

prof. defektolog - logoped

  1.  

Audiorehabilitator

Željka Margetić

prof. defektolog

  1.  

Audiorehabilitator

Sanda Popović

prof. defektolog

  1.  

Audiorehabilitator

Marija Andabak

prof. logoped

  1.  

Logoped

Lidija Andrijević Gajić

prof. defektolog - logoped

  1.  

Logoped

Nina Dragić

mag. logoped

  1.  

Logoped

Helena Palčić Bilušić

prof. logoped

  1.  

Logoped

Dajana Ivković

prof. defektolog - logoped

  1.  

Edukacijski rehabilitator - odgojitelj

Jerina Špoljarić

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator - odgojitelj

Zdenko Bodrožić

prof. fizičke kulture

  1.  

Edukacijski rehabilitator - odgojitelj

Rozeta Uzelac

dipl. defektolog

  1.  

Edukacijski rehabilitator - odgojitelj

Velimir Nikolić

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator – odgojitelj

Vladimira Mužek

dipl. def. log.

  1.  

Edukacijski rehabilitator – odgojitelj

Ivana Zoretić Raspor

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator – odgojitelj

Dubravka Bauernfreund

prof. defektolog - logoped

  1.  

Edukacijski rehabilitator – odgojitelj

Miljenka Dragojević

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator – rane intervencije

Mirela Matić

sveuč. specijalist rane intervencije u eduk. rehab. i prof. defektolog

  1.  

Edukacijski rehabilitator – stimulacije pokretom

Taida Patafta

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator –
za znakovni jezik

Iva Švagelj

prof. fonetike i dipl. bohemist

  1.  

Edukacijski rehabilitator u integraciji

Sanja Šegvić

prof. rehabilitator

  1.  

Edukacijski rehabilitator u patronaži

Ljiljana Rubčić

prof. defektolog - logoped

  1.  

Glazbeni terapeut

Helena Ivezić-Pajnić

mag. muzike i prof. violine

  1.  

Kineziterapeut

Lajla Pintar Osredečki

prof. fizičke kulture

  1.  

Radni terapeut

Antonia Hunjet

struc. prvos. radne terapije

  1.  

Radni instruktor

Darko Veverec

gimnazija

  1.  

Knjižničar

Andrija Mijačika

dipl. filozof, knjiž. komp.

  1.  

Likovni terapeut

Josipa Kos Šrbec 0,5

akademski slikar - grafičar

  1.  

Nastavnik biologije

Mirela Gracin

(zamjena: Lidija Patalen)

prof. biologije

  1.  

Nastavnik engleskog i francuskog jezika

Natalia Šinković

prof. engleskog i francuskog jezika

  1.  

Nastavnik hrvatskog jezika

Maja Franić

prof. hrvatskog jezika i knjiž. i sociologije

  1.  

Nastavnik informatike

Irena Weigand (zamjena Nataša Muža)

(zamjena Anamarija Maler)

dipl. učitelj informatike

  1.  

Nastavnik matematike

Vinka Čakarić

dipl. inženjer tekstilne teh.

  1.  

Nastavnik njemačkog jezika

Božica Veršić

prof. hrvatskog jezika i knjiž. i njemačkog jezika

  1.  

Nastavnik povijesti

Ivan Krolo

prof. geografije i povijesti

  1.  

Nastavnik tehnolog

Zdenko Ljubić

magistar znanosti i dipl. inženjer tekstilne teh.

  1.  

Nastavnik tehnolog

Davorka Vajs-Kristović

dipl. inženjer prehrambene tehnologije

  1.  

Nastavnik tehnolog

Domagoj Augusta 0,5

mag. inž. strojarstva

  1.  

Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture

Angel Naumovski

prof. fizičke kulture

  1.  

Odgojitelj

Damir Jagić

dipl. sociolog

  1.  

Stručni učitelj prehram. struke

Gordana Žanko

inženjer prehrambene teh.

  1.  

Stručni učitelj prehram. struke

Božica Tavčar

dipl. ing. preh. teh.

  1.  

Stručni učitelj tekstilne struke

Đurđica Šakić

mag. ing. des. text.

  1.  

Učitelj u predmetnoj nastavi

Nataša Grković Šola

(zamjena Kristina Gracin)

prof. rehabilitator

  1.  

Učitelj u predmetnoj nastavi (h

Roman Bolfek

mag. eduk. rehab.

  1.  

Učitelj u predmetnoj nastavi (lik. i teh. kult)

Dunja Ana Vučićević

magistra likovne umjetnosti

  1.  

Učitelj u predmetnoj nastavi (vjeronauk)

Zdenka Matoic

dipl. kateheta

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Ružica Kežman

dipl. defektolog i nast. razredne nastave

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Goran Vrbanec

prof. rehabilitator

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Jasmina Švelec

prof. defektolog

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Renata Dabelić

prof. defektolog

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Andreja Tenžera

prof. defektolog

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Irma Hrestak

prof. defektolog - logoped

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Snježana Kasal

prof. defektolog

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Martina Gorup

prof. defektolog - logoped

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Alida Petani

prof. defektolog

  1.  

Učitelj u razrednoj nastavi

Mirela Berglez

sveuč. specijalist rane intervencije u eduk. rehab. i  prof. rehabilitator

  1.  

Medicinska sestra

Zdravka Marčinko

medicinska sestra

  1.  

Medicinska sestra

Biserka Staničić

medicinska sestra

  1.  

Medicinska sestra

Jasna Šimović

medicinska sestra

  1.  

Medicinska sestra

Ilka Brezec

medicinska sestra

  1.  

Voditelj računovodstva

Rajka Šakić

dipl. ekonomist

  1.  

Računovodstveni referent – materijalni knjigovođa

Zdenka Banović Ćavar

ekonomski tehničar

  1.  

Računovodstveni referent - likvidator blagajnik

Josipa Palijan

ekonomski tehničar

  1.  

Administrativni referent

Pavica Turčić

administrativni tehničar

  1.  

Ekonom-vozač-kućni majstor

Marina Ljubičić

komercijalist i ekonomist

  1.  

Ekonom-vozač-kućni majstor

Jasna Mršo

elektroničar

  1.  

Skladištar-kućni majstor

Branko Dujmović

elektromehaničar

  1.  

Vozač

Đuro Baotić

automehaničar

  1.  

Čistačica

Kristina Tepšić

soboslikar

  1.  

Čistačica

Viktorija Bijelić

/

  1.  

Čistačica

Ivona Bijelić Pentavec

kuhar

  1.  

Čistačica

Jela Babić

/

  1.  

Čistačica

Marija Komerički

/

  1.  

Čistačica

Ksenija Pavlović

pediker

  1.  

Kuhar

Luka Raspor

kuhar

  1.  

Kuharica

 

 

  1.  

Kuharica

Željka Stapar

kuhar

  1.  

Kuharica

Mirjana Brtan

kuhar i ekonomist

  1.  

Pomoćna kuharica

Radojka Sršek

slastičar

  1.  

Pomoćna kuharica

Manuela Đurić

kuhar i prodavač

  1.  

Pomoćna kuharica

Štefica Stupinšek

krojačica

  1.  

Pralja-glačara

Mira Polunić

krojačica





e-Dnevnik
Lista linkova je prazna
Publikacije

‹

Letak CZSS-a

Društvene mreže

Programi EU

Erasmus+

Korisni linkovi
Kalendar
« Travanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju