Što u slučaju potresa?

Autor: Administrator , 7. 1. 2021. 14:05

Na slijedećoj poveznici pročitaj brošuru!

SafeQuake BROŠURA

HUMANITARNA POMOĆ ZA POTRESOM STRADALA PODRUČJA

Autor: Administrator , 31. 12. 2020. 11:16

Zajedničkim snagama naših djelatnika i volonterki iz plesnog studija BEVEL, u srijedu 30.12.2020. brzinski smo organizirali hitnu humanitarnu akciju. Hvala svima koji su se odazvali i donirali potrepštine za ljude Petrinje, Siska i okolice. Sve prikupljene donacije su odmah poslane prema potrebitima. Još jednom hvala svima od srca!

Autor: Administrator , 21. 12. 2020. 14:06

Božićna video-čestitka

Autor: Administrator , 21. 12. 2020. 09:02

Virtualna šetnja Centrom

Autor: Administrator , 21. 12. 2020. 08:51

U ovim neviđenim vremenima, posebno je važno iskoristiti alate koji su nam pri ruci, uključujući virtualne ture. Virtualni obilazak Centrom brzo je i jednostavno, u udobnosti vašeg doma / uređaja, pruža mogućnosti za istraživanje kroz realističnu, interaktivnu i obuzimajuću turneju. Virtualna tura od 360 ° raznolika je kao i prostor koji promovira.

Obilazak radi na svakom uređaju s pristupom internetu.

Virtualni obilazak svih odjela možete pogledati na slijedećoj poveznici.

NAGRADA ZA NAJUKLJUČIVIJI PROJEKT

Autor: Administrator , 18. 12. 2020. 14:03

Poziv na kreativni natječaj!

Autor: Administrator , 15. 12. 2020. 12:55

Šaljite video uratke i fotografije vaših radova na temu Božićni ukrasi na: slava.volonteri@gmail.com do 20.12.2020. Tri pobjednička rada objavit ćemo 22.12.2020. na blogu i webu projekta Unstoppable Power te nagraditi slatkim paketima.

Za  inspiraciju pogledajte video naše volonterke Valentine! Budite vrijedni i širite pozitivu! Nestrpljivo čekamo vaše radove!
Veselimo se!

Unstoppable Power tim!

Stigli su nam "nezaustavljivi" volonteri!

Autor: Administrator , 7. 12. 2020. 10:26

Slika

Iznimno nam je drago zaželjeti dobrodošlicu našim novim volonterima: Valentini, Matiji, Domeniku i Kristijanu!

U narednim mjesecima pratiti ćemo iskustva i doživljaje naših nezaustavljivih volontera. Domeniko i Kristijan pratit će Zero Waste aktivnosti naših učenika i podučiti nas kako svi zajedno možemo bolje brinuti o okolišu. Matija će pomoći u izradi digitalnih životopisa učenika, kako bi se njihovi talenti istaknuli na tržištu rada, a Valentina će Vam dočarati pozitivu i sposobnosti učenika te senzibilizirati sve nas za bogatstvo različitosti!

Nezaustavljivu ekipu volontera bolje upoznajte na blogu: https://unstopabblepower.blogspot.com/

Unstoppable with You - najuključiviji projekt

Autor: Administrator , 2. 12. 2020. 10:35

Predstavljamo video koji prikazuje rezultate i aktivnosti našeg projekta "Unstoppable with You". Ovaj smo projekt prijavili na natječaj Agencije za mobilnosti i programe EU za najuključiviji projekt. Zašto je naš projekt najuključiviji saznajte u ovom video uratku!

Projekt "Unstoppable with you" kao primjer dobre prakse

Autor: Administrator , 2. 12. 2020. 09:45

Naš projekt "Unstoppable with you" istaknut je kao primjer dobre prakse na službenim stranicama europskog programa Europske snage solidarnosti: https://www.europskesnagesolidarnosti.hr/hr/novosti/primjer-dobre-prakse-centar-slava-raskaj-/

Nagrade za najčitatelje

Autor: Administrator , 24. 11. 2020. 14:00

Iako je zbog okolnosti, na žalost svih knjigoljubaca, ovogodišnji Interliber otkazan, mi nismo propustili priliku da Mjesec hrvatske knjige dostojno privedemo kraju nagrađivanjem dvije naše najčitateljice i dva najčitatelja. Kao i prošle godine, nagrade smo pripremili uz pomoć nakladnika Fibra i knjižare Hoćuknjigu, pa im ovim putem zahvaljujemo na podršci. Ekipa iz Hoćuknjigu je za cure pripremila sadržajne poklon-vrećice, a Fibra je dečkima poklonila majice sa stripovskim motivima. Da su naši najčitatelji zadovoljni poklonima najbolje svjedoči priložena fotografija…

Prošećite po okolišu zgrade

Autor: Administrator , 24. 11. 2020. 12:35

Zero Waste Power ide dalje!

Autor: Administrator , 13. 11. 2020. 12:23

Projekt Zero Waste Power in HoReCa ide dalje sa svojim radom - učimo i poučavamo nove naraštaje! Ovo su aktivnosti i radionice Zero Waste koncepta koje smo imali tijekom početka školske godine, u listopadu, i već smo spremni za sljedeći terenski zadatak: primjena upitnika u ugostiteljskom objektu.

Međunarodni NET trening "Let’s Volunteer!"

Autor: Administrator , 29. 10. 2020. 10:09

21. listopada 2020. - Na poziv Agencije za mobilnost i programe EU,  uspješan rad našeg Centra u okviru projekata "Unstoppable with You" i "Zero Waste Power in HoReCa" kao primjer dobre prakse predstavile su koordinatorice projektnog tima Brigita Jerić i Nina Ceserec. Online prezentaciji su daljinski priključili i naši dragi volonteri Patricia i Angel iz Španjolske.

Tematika i fokus treninga bio je prikaz mogućnosti međunarodnog volontiranja u školama koje nudi program Europskih snaga solidarnosti.

Veselimo se novim volonterima koje očekujemo u okviru našeg novog projekta "Unstoppable Power".

Autor: Administrator , 26. 10. 2020. 09:14

Donacija Rotary kluba Zagreb Zrinjevac

Autor: Administrator , 6. 10. 2020. 19:07

3.10.2020. - Rotary klub Zagreb Zrinjevac obradovao nas je vrijednom donacijom triju električnih i jedne akustične violine. Donaciju su primile naša nastavnica Đurđica Šakić, u ime Centra, te profesorica violine Renata Novoselec, kao vanjska suradnica u projektu Violinmusic4all. Koliko su značajne ovakve donacije najbolje se moglo vidjeti na licima učenika Centra kad su dobili priliku isprobati nove instrumente. Veliko hvala Rotary klubu Zagreb Zrinjevac!

Raspored sati SŠ

Autor: Administrator , 11. 9. 2020. 12:10

Raspored sati SŠ pogledajte na sljedećm linku:

RASPORED SATI SREDNJE ŠKOLE

QR code rasporeda SŠ