Kino pod maskama

Autor: Administrator , 25. 9. 2020. 18:14

25.9.2020. – Grupa učenika 1. razreda naše srednje strukovne škole pogledala je iznenađujuće zanimljive i uzbudljive Nove mutante u kinu Cinestar Zagreb (Branimir Centar). Ova posebna školska kino projekcija bila je organizirana u skladu s epidemiološkim smjernicama: između ostalog, naša je grupa bila sama u kino dvorani, čak štoviše, u cijelome kinu. Za neke je učenike (ali i nastavnike) ovo bio prvi posjet kinu nakon duuugo vremena, pa je doživljaj bio utoliko posebniji :)

Nastava pod maskama

Autor: Administrator , 23. 9. 2020. 18:35

foto: www.hrt.hr

Naša djelatnica Ružica Kežman sudjelovala je u segmentu emisije "Dobro jutro, Hrvatska" koji se bavio izazovima odgojno-obrazovnog rada u trenutnim epidemiološkim okolnostima. Zahvaljujemo kolegici Kežman na dostojnom i konstruktivnom predstavljanju problematike s kojom se susrećemo u radu s našim korisnicima i učenicima.

Tekst i video možete pronaći na ovoj poveznici: https://vijesti.hrt.hr/657092/jutarnji-kolegij-o-prvim-iskustvima-djece-i-ucitelja-pod-maskama

Raspored sati SŠ

Autor: Administrator , 11. 9. 2020. 12:10

Raspored sati SŠ pogledajte na sljedećm linku:

RASPORED SATI SREDNJE ŠKOLE

QR code rasporeda SŠ

Pismo Ravnateljice povodom početka pedagoške godine

Autor: Administrator , 3. 9. 2020. 15:07

Draga djeco i učenici,
poštovani roditelji i skrbnici,

na početku smo pedagoške godine za koju sigurno znamo da će biti puna izazova.

Kroz posljednjih nekoliko mjeseci dogodilo se mnogo toga neočekivanog i neugodnog, što je bitno promijenilo našu svakodnevicu. Međutim, nakon svih tih iskustava, jedno je sigurno: život ide dalje.

Polazište za nastavak rada imamo u preporukama i smjernicama nadležnih institucija i tijela, a ideja vodilja nam je da ništa ne smije dovesti u pitanje pravo djece i mladih na kvalitetno obrazovanje i psihosocijalnu podršku.

Zajedno ćemo, korak po korak, izići nakraj sa svim problemima i pronaći najbolji način da i ovu školsku godinu uspješno privedemo kraju. Pritom je najvažnije da njegujemo međusobno povjerenje te otvorenom komunikacijom svim raspoloživim kanalima nadiđemo nemile ali svakako neophodne protuepidemijske mjere.

U ponedjeljak, dakle, krećemo prema rasporedima objavljenima na našim internetskim stranicama odnosno onima koje ste dobili od stručnih djelatnika, voditelja skupina, razrednika, voditelja odjela. Podsjećam kako se ove godine cjelokupna djelatnost Centra odvija u Nazorovoj 47, zbog oštećenja zgrade u Ilici 83.

Naravno, slobodno nam se možete obratiti uslijed bilo kakvih nedoumica ili dodatnih pitanja, a popis telefonskih brojeva i adresa za kontakt možete pronaći ovdje: http://centar-sraskaj-zg.skole.hr/skola/lokacijaikontakti

Želim vam svima puno sreće, uspjeha i zdravlja!

Jelena Grabovac, ravnateljica

Unstoppable with you Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 2. 9. 2020. 08:49

Zahvaljujemo našim dragim volonterima Patriziji, Angelu, Marii i Jeleni koji su nam volontirajući u okviru projekta „Unstoppable with you“ (1.9.2019.-31.8.2020.) poklonili svoju mladenačku pozitivnu energiju, empatiju, podršku, znanja, vještine i postali dio našeg Centra. Želimo Vam puno sreće u Vašim novim životnim izazovima!

Vodič za nove volontere (u prilogu) izradili su Patrizia i Angel. Možete ga pregledati ovdje. Zahvaljujemo im na izvrsnom materijalu! Uživajte u čitanju!

We thank our dear volunteers Patrizia, Angel, Maria and Jelena, who volunteered in our Center as part of the "Unstoppable with you" project (September 1, 2019 - August 31, 2020), and donated their youthful positive energy, empathy, support, knowledge, skills; thus becoming a part of our Center. We wish you best of luck in your new life challenges!

The thanks for the attached New volunteers guide go to Patrizia and Angel, who made this excellent material - you can check it out here. Enjoy the reading!