Obavijest iz članka 76. ZOJN (N.N. 120/16)
Sukladno članku 76. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16) obavještavamo da ravnatelj Centra za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“ Zagreb te članovi Upravnog vijeća Centra, nemaju izravno ili neizravno, financijski, gospodarski ili bilo koji drugi osobni interes koji bi se mogao smatrati štetnim za njihovu nepristranost i neovisnost u okviru postupka javne nabave a osobito:

1. da ne obavljaju upravljačke poslove u određenom gospodarskom subjektu,
2. da nisu vlasnici poslovnog udjela, dionica odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluju u upravljanju odnosno u kapitalu toga gospodarskog subjekta s više od 0,5 %.