UPISI u 1. razred Srednje škole Centra

Započinju prijave za upis kandidata s teškoćama u razvoju u srednje škole za školsku godinu 2021./22.

Kandidati s teškoćama u razvoju od 24. svibnja 2021. godine  obavezni su javiti se županijskim upravnim odjelima odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba koji će im pomoći u odabiru srednje škole koja provodi jedan od programa za koji je kandidat dobio stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

Postupak upisa provodi se putem sustava Upisi.hr: https://www.upisi.hr/upisi/

Molimo sve zainteresirane za upis u programe Centra za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb da se jave:

Goran Hudovsky - goranhudovsky@gmail.com     +385992158240

Antonija Jakasantonijajakas@gmail.com           +385989434703

Nina Cesarec - nina.cesarec@gmail.com              +385997097305

Sretno s upisima!

Upisi u prvi razred srednje škole

UNSTOPPABLE POWER