Stigli su nam "nezaustavljivi" volonteri!

Autor: Administrator , 7. 12. 2020.

Slika

Iznimno nam je drago zaželjeti dobrodošlicu našim novim volonterima: Valentini, Matiji, Domeniku i Kristijanu!

U narednim mjesecima pratiti ćemo iskustva i doživljaje naših nezaustavljivih volontera. Domeniko i Kristijan pratit će Zero Waste aktivnosti naših učenika i podučiti nas kako svi zajedno možemo bolje brinuti o okolišu. Matija će pomoći u izradi digitalnih životopisa učenika, kako bi se njihovi talenti istaknuli na tržištu rada, a Valentina će Vam dočarati pozitivu i sposobnosti učenika te senzibilizirati sve nas za bogatstvo različitosti!

Nezaustavljivu ekipu volontera bolje upoznajte na blogu: https://unstopabblepower.blogspot.com/