Početak nastavne godine 2022./2023.

Autor: Administrator , 30. 8. 2022.

Poštovani roditelji i skrbnici,
dragi naši učenici,

nastava u osnovnoj i srednjoj školi započinje 5. rujna 2022. (ponedjeljak).

U nastavku su osnovne informacije vezane uz početak nastave u novoj školskoj godini u našoj osnovnoj i srednjoj školi.

OSNOVNA ŠKOLA

Nastava u ponedjeljak počinje u 8:00 sati, prema predviđenom rasporedu. Od utorka, 6.9., bit će organizirano dežurstvo u blagovaoni za sve one kojima je to potrebno.

Roditelje učenika 1. razreda molimo da dođu sa svojom djecom u ponedjeljak u 8:15 sati, nakon čega će se upoznati s učiteljima.

Roditelje novoupisanih učenika ostalih razreda molimo da dođu sa svojom djecom u 8:15 sati kako bi se upoznali s razrednikom.

Razrednici i učitelji će čekati na glavnom ulazu u zgradu te će dočekivati učenike.

Zbog građevinskih radova u Centru sva nastava će se do daljnjega odvijati na 2. i 3. katu glavne zgrade. Sve prostorije namjenski su uređene s potrebnim namještajem i priborom i spremne za početak nastave. Roditelji i skrbnici će pravovremeno biti obaviješteni o povratku u uređene prostore Centra.

Za sve ostale informacije i upite obratite se pedagoginji Nini Cesarec na mob. 099 7097 306.

SREDNJA ŠKOLA

U ovoj školskoj godini nastava srednje strukovne škole održavat će se u NOVOM PROSTORU NA ADRESI AVENIJA DUBROVNIK 10 (SIGET)!

Učenici prvih razreda srednje škole počinju s nastavom u ponedjeljak u 9:00 sati, u Sigetu.

Učenici trećih razreda srednje škole počinju s nastavom u ponedjeljak u 10:00 sati, u Sigetu.

Drugi i četvrti razredi počinju sa stručnom praksom u radnom procesu.

Novu lokaciju srednje škole u Sigetu možete pronaći na ovoj poveznici: https://maps.app.goo.gl/YuhLPzJtsMiAcorB8

Veselimo se susretu i nadamo se uspješnoj nastavnoj godini!