UNSTOPPABLE - 2022

Autor: Administrator , 13. 10. 2022.

Avanture s našim novim volonterima počinju ponovno s početkom školske godine! Hvala AMPEU- na prihvaćanju našeg projekta „Unstoppable“ u okviru Europskih snaga solidarnosti i odobrenju sedam novih volontera!

Hvala Ani, Petri, Božani, Khalilu i Mehmetu koji iako više nisu naši službeni volonteri, ostaju u našim srcima i sjećanjima na pustolovine i aktivnosti koje smo zajedno doživjeli.. Khalilu se Zagreb toliko svidio, da je odlučio ostati i svoje životne izazove ostvarivati ovdje u Hrvatskoj.. Puno sreće Khalil!

Sada predstavljamo volontere koji su nam upravo stigli… Dobro došli: Antonija, Iman i Annalena!!!Veselimo se upoznati vas! Ako želite upoznati naše nove volontere i pratiti buduće doživljaje pratite na blogu:https://unstoppable2022.blogspot.com/