Nacionalni trening „Povećanje kvalitete u ESS projektima“

Autor: Administrator , 13. 10. 2022.

U Čakovcu je od 19. do 22. rujna u hotelu Castellum u organizaciji Agencije za mobilnost i programe Europske unije održan NET nacionalni trening „Povećanje kvalitete u ESS projektima“ za iskusnije organizacije s oznakom kvalitete u programu Europske snage solidarnosti.  Ovaj je trening namijenjen organizacijama koje provode volonterske projekte, a okupio je ukupno 18 sudionika iz 17 organizacija iz svih krajeva Republike Hrvatske.  Na ovoj vrlo korisnoj edukaciji, sudjelovala je i Brigita Jerić, voditeljica projektnog tima u Centru Slave Raškaj, a u cilju unapređivanja kvalitete izvedbe našeg projekta "Unstoppable".