Edukativni trening "Embrace Inclusion and Diversity in your Erasmus+ Projects!"

Autor: Administrator , 21. 11. 2022.

S velikim ponosom objavljujemo kako su dana 17.11.2022. naš Centar posjetili sudionici seminara -"Embrace Inclusion and Diversity in your Erasmus+ Projects!"
Na poziv Agencije za mobilnost i programe EU prikazali smo  primjere dobre prakse uključivanja i različitosti koji su dio naših EU projekta.
Posjetilo nas je 16 sudionika seminara koji provode projekte u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja (korisnici projekata i djelatnici nacionalnih agencija iz Austrije, Estonije, Finske, Rumunjske, Njemačke, Italije i Hrvatske).
Tako su s nama bili i naši prošlogodišnji volonteri Khalil i Ana,  te smo se prisjetili zajedničkih avantura i doživljaja.
Puno zabave i smijeha bilo je u savladavanju izazova Zero Waste escape room koju smo pripremili za naše goste i prikazali inovativni i inkluzivni model učenja.
U izvedbi edukativnog programa sudjelovali su izvrsni učenici naše srednje škole, sudionici projekta Zero Waste Catering Lab i projektni tim Centra.
Veselimo se daljnjoj suradnji koja je dogovorena sa našim gostima, jer svi smo: Unstoppable together!