Zero Waste Catering Lab- projektni sastanak

Autor: Administrator , 28. 11. 2022.

Međunarodni konzorcij projekta  Zero Waste Catering Lab u periodu od 24 i 25.11. 2022. održao je drugi projektni sastanak u Rimu. Glavni cilj bio je razraditi daljnje faze rada i konkretizirati zadatke svakog partnera u izradi Zero Waste aplikacije koja će povezati ugostiteljske objekte, lokalne proizvođače i goste u Hrvatskoj, Italiji, Sloveniji i Belgiji.

Obzirom će se snimanje video recepata odvijati u siječnju 2023. u Zagrebu, partneri uključenih škola i organizacije Poster- imali su puno posla vezanih za pripremne zadatke i dogovore, kako bi  sve bilo spremno na vrijeme. Recepte već uvježbavaju učenici iz partnerskih škola iz Zagreba i Celja.
I treći projektni rezultat Zero Waste e-book napreduje u izradi. Tako su nakon prezentacije grafičkog prijedloga e-booka, koji je pripremio partner Galileo it.  partneri dogovorili daljnje aktivnosti.
Krasne vizure Rima i bogati kulturni program dodatno su obogatili ovaj vrlo uspješan projektni sastanak!