Maraton od srca

Autor: Administrator , 30. 1. 2023.

Naša odgajateljica Lorena Leskovar odlučila je povezati dvije svoje velike ljubavi: ljubav za rad s djecom i onu za fizičku aktivnost, trčanje. Kako je to moguće, pitate se? Pa, Lorena je odlučila svoje sudjelovanje na Splitskom Maratonu, koji se održava 26. veljače 2023., posvetiti našim predškolcima i nada se da će, tako motivirana, uspješno i što brže otrčati svih 42,195 km maratona.

A ono što će je još više motivirati jest ako bude znala da će svaki istrčani kilometar značiti i konkretnu podršku za naše korisnike. Zato vas ovim putem pozivamo da se pridružite Loreninom poduhvatu i do 26. veljače financijski podržite ovu akciju iznosom prema vlastitim mogućnostima.

Tako će Lorena na maratonu dobiti krila, a naši klinci dodatne didaktičke materijale i opremu za odgoj i rehabilitaciju.

Uplatu možete izvršiti na žiro račun Centra: HR7023900011100019642, s opisom plaćanja „Donacija“.