Radionica “Dobre vibracije komunikacije”

Autor: Administrator , 3. 2. 2023.

Radionica “Dobre vibracije komunikacije”

Dana, 26.01.2023. djevojke iz Škole za primalje u Zagrebu ,prošli tjedan posjetile su naš Centar povodom projekta “Dobre vibracije komunikacije”, koja se uspješno zajednički provodi već nekoliko godina.

Kroz radionički i inteaktivni način rada učenice iz Škole za primalje imale su priliku saznati kako olakšati komunikaciju sa osobama s oštećenjem sluha. Zanimljivo predavanje u sklopu posjeta održala je i naša nastavnica Đurđa Šakić koja je prikazala kakvo iskustvo je ona kao osoba s oštećenjem sluha imala tijekom poroda, te savjetovala mlade buduće primalje kako postići uspješnu komunkaciju sa osobama s oštećenjem sluha.

Posjet je prošao sjajno, a sredinom ožujka ponovno se družimo zajedno u Školi za primalje  na radionici pod nazivom “Želim znati, a nisam se usudila pitati”, koju će učenice buduće primalje pripremiti za naše učenice. Veselimo se nastavku edukacije i druženja.