VIII škola modernih tehnologija

Autor: Administrator , 13. 12. 2023.

Od 6.11-8.11.2023. u našem Centru se održava VIII škola modernih tehnologija koju organizira Društvo za socijalnu podršku. Cilj edukacije je poučiti stručnjake kako iskoristiti prednosti koje nude moderne tehnologije kako bi osnaženi novim kompetencijama postizali uspjehe u pružanju usluga u navedenim područjima.
Predavači na VIII Školi modernih tehnologija su eksperti iz visoko-obrazovnih institucija, odvjetništva, socijalne skrbi, nevladinih organizacija koji se bave implementacijom i problematikom korištenja modernih tehnologija u svakodnevnom radu.
Veselimo se novim znanjima, informacijama i kompetencijama koje ćemo usvojiti tijekom edukacije🎉