UPISI u Srednju školu - jesenski rok

Autor: Goran Hudovsky, 7. 6. 2024.

Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole:

1) Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.eupisi.hr ili dolaskom u školu na propisani datum

2) Rješenje o primjerenom obliku školovanja - dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu goranhudovsky@gmail.com ili dolaskom u školu na propisani datum i

3) List profesionalne orijentacije - dostavlja se putem elektronske pošte na mail adresu goranhudovsky@gmail.com ili dolaskom u školu na propisani datum.

Datum zaprimanja dokumenata dolaskom u školu od 26.8. do 29.8.2024. u vremenu od 9:00 do 12:00 sati na adresi: Avenija Dubrovnik 10 (2 kat)

Ako dolazite osobnim automobilom, parkirajte u Avenu Mall-u (tri sata besplatno). Izađite na glavni ulaz / izlaz (sjeverna strana) i krenite lijevo (zapad). Nakon 300 metara vidjet ćete oznake (Javni bilježnik, Restoran Secondo, Lex caffe, Autoškola RUBIKON - žuta neonska tabla). Tu smo... na drugom katu!

Upisnice za upis u Srednju školu Centra donosite osobno, 10.7.2024., 11.7.2024. ili 12.7.2024. godine u vremenu od 9:00 do 13:00 sati u prostorima centra na adresi Avenija Dubrovnik 10 (Siget), drugi kat.

Ponesite potrebnu dokumentaciju i potpisanu Upisnicu!

Hodogram aktivnosti – KANDIDATI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Sve o upisima u srednje škole pratite ovdje: