Testiranje radne verzije društvene igre

Autor: Andrija Mijačika, 28. 2. 2023.

28.2.2023. Krenula je faza testiranja jednog prototipa originalne društvene igre koju su izradili sami učenici uključeni u projekt "Društvene igre za društvene vještine". Najvažniji čimbenici koji se testiraju su prosječno trajanje igre, dinamika i ritam, jasnoća pravila i, naravno, zabavnost. Naš prototip za sada funckionira odlično po pitanju sva četiri čimbenika, ali smo primijetili neke situacije u kojima je potrebno dopuniti pravila. Također, iako igru testiramo u gruboj, vizualno nedorađenoj verziji, već sad smo došli do nekih vizualnih rješenja s ciljem povećanja igrivosti.