> Reportaže
Reportaže

„SUPER TALENT“ U SLAVI RAŠKAJ

Autor: Administrator , 22. 11. 2013.

Zovem se Mario Kralj i učenik sam Srednje škole Centra za odgoj i obrazovanje „Slava Raškaj“ u Zagrebu. U mojoj školi organizirano je natjecanje „Super Talent“ na kojem sam i ja sudjelovao jer sam se želio zabaviti kao i moji vršnjaci, koji su se također priključili.

Okušao sam se u pjevanju jer vjerujem da mi dobro ide. Pjevao sam pjesmu u duetu sa prijateljem Zvonimirom, pjesmu „Lagala nas mala“, koju izvode Toše Proeski i Tony Cetinski u duetu.

Neki su pjevali a neki su i plesali, ali najbitnije je da smo se svi odlično zabavili. Žiri su činili Elvis, Pašana i Mile, te su bili jako objektivni u svojim komentarima, a Luka i Alma su odlični voditelji. Podršku nam daju socijalna radnica Petra i psihologinja Tea, koje puštaju glazbu sa DJ pulta. Publiku čine učenici i profesori naše škole, i sama publika svaki puta reagira jako pozitivno i glasno navijaju te sa oduševljenjem podržavaju natjecatelje. Posljednje natjecanje održat će se pred Božićne blagdane, a tri najbolja natjecatelja bit će nagrađena.

autor članka: Mario Kralj