> Reportaže
Reportaže

Provod u kinu

Autor: Administrator , 3. 6. 2013.

Dana 31.5.2013 bili smo u kinu Cinestar - Branimir centar, mi mali novinari u sastavu: Luka Zurak, Mile Matanić, Petra Žigman, Sean Musić,  Elvis Asanovski. Gledali smo super smiješan film "Djeveruše pod gasom".

To je komedija u kojoj su se četiri nerazdvojne prijateljice iz srednje škole ponovo okupile zbog vjenčanja jedne od njih, Becky. Becky je bila najmanje popularna te nitko nije očekivao da će se ona prva udati za šarmantnog Dalea. Regan je ambiciozna djeveruša koja se “živa jede" što se ona ne udaje prva. Gena je naoko oštra i temperamentna ali zapravo je romantičarka, a Katie je ljepotica sklona uživanju.

Radnja filma zahuktava se kad Regan podere Beckyinu vjenčanicu iz ljubomore što se ne udaje prva. Gena i Katie pomažu tako da noć provode u pronalaženju iste takve vjenčanice ili krojačice koja poderanu može popraviti… Ali tokom te lude noći cure shvate da ih ništa, pa ni to što se Becky prva udaje, neće razvojiti i da NIŠTA NIJE TEŠKO NAPRAVITI ZA PRIJATELJA ILI PRIJATELJICU.

autor članka: Elvis Asanovski