Aktivnosti Slavuja

Uskrsna prodajna izložba radova UK "Slavuji"

Autor: Administrator , 1. 4. 2021.

1.4.2021. -  Naša je Učenička zadruga „Slavuji“ povodom Uskrsa organizirala prodajnu izložbu na kojoj je prezentirala rezultate rada svojih sedam sekcija. Svi članovi su vrijedno radili: sakupljali, pripremali, obrađivali, osmišljavali, oplemenjivali, oblikovali i ukrašavali prigodne uratke. Svaka je sekcija izradila vrlo maštovite i korisne poklone, a pod stručnim vodstvom dizajnera keramike Borne Jerića izrađene su i unikatne šalice i posude za cvijeće. Posjećenost je bila iznenađujuća i svatko je pronašao neki poklon za sebe ili za svoje bližnje.

Prodaja je bila uspješna. Prikupio se iznos od:
Još više zabave, druženja, radosti i smijeha,
Novih prijateljstava i vrijednih znanja,
Puno kreativnosti i uzajamne podrške,
I sve to to obojeno veseljem i riječima podrške
Za daljnje stvaranje :)