Trening "Održivi razvoj kroz E+ i ESS"

Autor: Administrator , 25. 10. 2021.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije - www.mobilnost.hr

Agencija za mobilnost i programe Europske Unije u razdoblju od 12. do 15. listopada 2021. organizirala je trening pod nazivom „Održivi razvoj kroz Erasmus+ i Europske snage solidarnosti“ u Termama Sveti Martin. Cilj projekta je bio upoznavanje sudionika s temama zaštite okoliša, održivog razvoja, eko pismenosti, nulte stope otpada,solidarne ekonomije i zelenih mogućnosti. Voditeljica projektnog tima Centra Brigita Jerić predstavila je naš projekt „Zero Waste Power in HoReCa“ i upoznala prisutne sa aktivnostima kojima se bavimo u projektu. Veseli nas iskazani interes za rezultate projekta, kao i moguća buduća primjena našeg Kurikuluma za ugostiteljsku struku o zero waste pristupu u obavljanju ugostiteljskog zanimanja.